Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Nowa Wieś Zbąska – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

125 000 zł1 525 m² 81,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cena działki! Zadzwoń! Warto! Szukasz działki na twój dom? Miejsca, które pozwoli Ci na chwilę oddechu od codziennego zgiełku? Mamy dla Ciebie 2 wyjątkowe działki - każda po 1525 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka siedliskowa przy lesie Gębice

Gębice(Nowa Wieś Zbąska + 25 km)

995 000 zł113 283 m² 8,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gospodarstwa rolnego we wsi Gębice w Gminie Trzebiechów w województwie lubuskim. Gospodarstwo składa się z 10 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Trzciel

Trzciel(Nowa Wieś Zbąska + 19 km)

2 416 000 zł15 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

W miejscowości Trzciel (woj. lubuskie) oferujemy do sprzedaży teren przeznaczony pod inwestycję przemysłową, magazynową lub usługową. Nieruchomość oddalona jest od węzła autostrady A2 około 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Prądówka

Prądówka(Nowa Wieś Zbąska + 16 km)

799 000 zł12 900 m² 61,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry,zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Prądówka, oferującej niepowtarzalną okazję do realizacji projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Boruja Kościelna(Nowa Wieś Zbąska + 19 km)

415 000 zł4 334 m² 95,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy na budowę pięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Inwestycja dla osób prywatnych lub deweloperów. Lokalizacja: boruja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl(Nowa Wieś Zbąska + 22 km)

4 803 480 zł21 834 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana, zlokalizowana w Nowym Tomyślu, w skład której wchodzi 6 sąsiadujących ze sobą działek. - łączna powierzchnia działek to 21.834 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Komorówko

Komorówko(Nowa Wieś Zbąska + 21 km)

385 000 zł7 007 m² 54,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch sąsiadujących działek, położonych w miejscowości Komorówko, na terenie gminy Rakoniewice. Działki sprzedawane są wyłącznie łącznie, co daje spójny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Kruszyna

Sulechów(Nowa Wieś Zbąska + 22 km)

4 620 000 zł42 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren doskonale wyeksponowany, położony przy samym pasie drogowym trasy S3. Dojazd do działki prowadzi poprzez zjazd z S3 przy węźle Sulechów i dalej drogą gminną nr 32. Teren lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Siedlec

Siedlec(Nowa Wieś Zbąska + 11 km)

175 000 zł945 m² 185,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja - działka budowlana w Siedlcu Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży działki o powierzchni 945 m2 w Siedlcu, k. Wolsztyna. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Nowa Wieś Zbąska

Nowa Wieś Zbąska,wielkopolskie

1 000 000 zł 2 777 780 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rekreacyjna położona bezpośrednio nad jeziorem Błędno(jezioro Zbąszyńskie).P owierzchnia 0,36 ha. Lokalizacja: nowa Wieś Zbąska na terenie Gminy Zbąszyń. Brak planu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij